Kaitse ennast nähtamatu vaenlase eest

Ettevõte UV Expert OÜ on asutatud selleks, et muuta kaitse ohtlike haigusi tekitavate mikroorganismide eest kättesaadavaks kõigile, aidata teil viirused võita enne kui need satuvad teie organismi!

Meie ettevõtte peamine tegevussuund on ruumide mobiilne desinfitseerimine.  Kasutame selleks lahtist tüüpi UV-kiiritite paigaldamist lainepikkusega 253,7 nm (UV-C), mis desinfitseerib mitte ainult õhu, vaid ka pinnad suletud ruumides. Lahtine kiiriti kiirgab lambist ja reflektorist (või ilma selleta) otsest bakteritsiidset valgust, mis mõjub kogu seda ümbritsevale ruumile. Vähendab praktiliselt kõigi selliste tuntud mikroorganismide nagu viirused, bakterid, pärmi- ja seeneeoste, hallitusseente jms kontsentratsiooni õhus ja pindadel. Eriti tõhus võitluses viiruste ja bakteritega.

Samuti pakub meie ettevõtte ventilatsiooni UV-moodulite paigaldamist, mis on mõeldud ruumide õhu ja pindade desinfitseerimiseks. Õhu ja pindade desinfitseerimine toimub tänu mikroorganismidele mõjuva bakteritsiidse UV-kiirguse toimele lainepikkusega 253,7 nm (UV-C). Paigaldus valitakse vastavalt UV-kiiriti paigaldamise võimalusele.

Sektsioonid kujutavad endast kanaliseadmeid, mis paigaldatakse õhulõõri kanalisse ja desinfitseerivad kanalit läbiva õhu. Nii toimub õhu bakteritsiidne töötlemine otse õhulõõri kanalis ega vaja ruumis viibivate inimeste jaoks mingeid spetsiaalseid ohutusmeetmeid.

Missioon

Peame oma missiooniks muuta kaitse ohtlike haigusi tekitavate mikroorganismide eest igaühele kättesaadavaks ja mõistetavaks – võita need enne meie organismi sattumist, et igaüks tuleks toime enamuse meie keha ründavate bakterite ja viirustega!

Eesmärk

Meie eesmärk on pakkuda inimestele erinevaid lahendusi oma eluruumide, kontorite ja teiste avalike kohtade kaitsmiseks.

Ettevõtte peamine tegevussuund on mobiilne desinfitseerimine seadmetega, mis võitlevad viiruste ja teiste meid ümbritsevas õhus ja esemete pindadel olevas tolmus leiduvate mikroorganismidega.